Úspěchy vysokomýtských plavců na krajském přeboru

V Trutnově se konal krajský přebor v plavání pro kategorii 12 let a starší. Zúčastnilo se ho 13 plavců z Plaveckého klubu Vysoké Mýto, kteří si odvezli celkem 12 medailí - 10 individuálních a 2 ve štafetách.

Nejúspěšnějším plavcem byl Teymur Afandi, který získal zlaté medaile na tratích 400 a 1500 metrů volným způsobem a 200 metrů polohovým způsobem. Kristýna Držmíšková si zlepšila osobní rekordy na 50, 100 a 200 metrů volným způsobem a vybojovala 3 stříbrné a 1 bronzovou medaili.

Za zmínku stojí také výkony nejstarších žaček Evelíny Šolcové a Viktorie Slavíkové, které se umístily v první desítce plavců a byly členkami obou medailových štafet. Všichni členové týmu si odvezli z Trutnova minimálně jeden osobní rekord, a hlavně si užili dva dny společného závodění a fandění v dobré partě.

Celkově bylo krajské mistrovství z pohledu plavců Plaveckého klubu Vysoké Mýto velmi vydařené a přineslo mnoho úspěchů a radosti. Chtěli bychom poděkovat všem plavcům za jejich úsilí a výkony a poblahopřát jim ke skvělým výsledkům.